Cocktail

Noční život v Athénách. Zažít, ochutnat, zemřít!

bigstock-monastiraki-square-athens--82126808_2000

Pro milovníky nočního života je na světě spousta míst, která mohou směle konkurovat ráji. Jedním z těchto míst jsou bezesporu řecké Athény, město bohů ležící na poloostrově Attika poblíž Sarónského zálivu. Co je činí tak výjimečnými? Zjistěte to v následujících řádcích!

Už to, že s okolními městy tvoří Athény aglomeraci čítající asi čtyři milióny obyvatel, kteří se rádi chodí bavit, vypovídá o tom, že se tu zákonitě musí večer co večer něco dít. I kdyby se zrovna nebavili místní, turisté si sem jezdí užívat!

Athény jsou okouzlující samy o sobě a nabízejí všem návštěvníkům naprosto jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Večer, když se setmí, ukazuje město svou druhou tvář. Noční život v blízkosti antických památek může začít. Máme pro vás TOP 5 podniků, které vás dostanou.

7 Times Live Music and Dance Club: tanec, drinky a shisha

7_times_1000

Příznivci rychlé i pomalejší taneční hudby, zbystřete. Pokud nevíte, kam se v Athénách vydat na taneční parket, zavítejte do tohoto klubu, který se těší všeobecné popularitě místních i cizinců. Žije to tu stále. Napřed se můžete pobavit u baru, poté se odebrat na parket nebo jen tak posedět a nemyslet na žádnou ze všedních starostí.

Klub je vyhlášený i tím, že se v něm hojně kouří vodní dýmky. Příjemná obsluha vám dodá tabák dle vaší aktuální chuti a parádní večer může začít!

Brettos Bar: nechte se pohltit rustikální útulností

Pokud máte raději příjemné a útulné bary než diskotéky a divoké kluby, potom zamiřte do tohoto podniku. Cítit se tu budete dobře díky rustikálnímu stylu, v němž je bar vyveden, a samozřejmě díky přítomnosti spousty druhů vína, jiných alkoholických nápojů a pochutin, které se k nim a k pěknému večeru hodí, ať už jde o pečivo, salámy, sýry nebo olivy.

Báječné posezení tu můžete zažít ve dvou, s celou rodinou nebo s cizími. Lidé se tu často příjemně uvolní a jsou sdílní, atmosféra podniku tomu maximálně napomáhá. Tak proč si neužít večer s novými lidmi a neochutnat dosud nepoznané drinky?

MoMix Molecular Mixology: zamilujte si experimenty

momix_1200

V MoMix se dá naprosto úžasně relaxovat za poslechu nanejvýš příjemné hudby. To však není to nejdůležitější. Důležitější je možnost vyzkoušet návštěvu baru, který vsází na kombinaci molekulární gastronomie a klasického barmanství. Návštěvníci tu mohou vyzkoušet drinky, o kterých nikdy ani neslyšeli a dost možná ani nemohli – jejich autory jsou třeba právě zdejší kreativní barmani. 

Ať už milujete hořké, nebo sladké koktejly, ty s příchutí ovoce nebo čokolády, vanilky a karamelu, přijdete si zde na své. Některé kombinace vážně nepochopíte, jak vás okouzlí! A co takhle napít se ze zkumavky?

Comme il FauX Bar: koncentrovaná pohoda

Jedno z nejlepších míst, kde si můžete se svou společností dát dobrý drink, je Comme il FauX Bar. A můžete tak učinit v koutku, kde vás nebude nikdo příliš rušit, nebo v centru všeho dění, kde se můžete seznamovat a užívat si nočního života plnými doušky. Milá obsluha tu za doprovodu pohodové hudby roznáší vynikající víno i jiné oblíbené alkoholické nápoje. Určitě se vám tu zalíbí!

Faust Bar Theatre Arts: spojte dobrý drink s kulturou

faust_bar_996

Jestli nechcete jen tak posedávat u drinku a povídat si, zavítejte do tohoto baru, v němž se docela běžně hraje divadlo nebo tady uši návštěvníků obšťastňuje živá hudba či DJ. Na své si zde přijdou především milovníci soulu, funku a jazzu. Atmosféra je nanejvýš útulná, a jestli se vám bude chtít zvednout a někam se přesunout, tak určitě ne domů, ale do jiného podniku, kde už si s načatým večerem velice dobře poradíte. 

Další atraktivní plavby

Plavby po mořích celého světa jsou dnes na dosah ruky. Kam všude je možné se plavit se dozvíte také na následujících stránkách:

plavby v nabídce ESO travel »

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o plavbách po Středozemí pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, váš partner pro exotickou dovolenou.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@plavbystredozemi.cz